Forumumuza Kayıtlı Kullanıcı Olmadığınız algılandı, Forumuntüm özelliklerini kullanabilmek için buraya tıklayarak ücretsiz üyeolabilirsiniz...
Dans eden çizgi..

Türkçe Yardım Forumu Servisi ( www.webyardim.org )

Hoşgeldiniz!, Misafir
3243 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215
PortalAnasayfaAramaSSSHtml Deneme AlanıTopListKayıt OlGiriş yap
logo
Kullanıcı Adı:
Duyurular!Forumunuzu SekillendirinDiger Sorunlar
Domain
Resimli Çözümler
Hitskin
Blog
Photoshop
Komedi Dükkani
OyunLar DownLoaD Sohbet CaFe A.Ö.F. Destek FlatcasT Yardım

Paylaş | 

Dans eden çizgi..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
[_HiTMaN_]
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

Erkek
Zodyak : Yengeç
Nereden : Turkish
İş : 1.Tütün Mühendisi - 2.Webmaster
Rep Puanı : 3
Rep Puanı : 67

MesajKonu: Dans eden çizgi..   Paz Ekim 19, 2008 3:14 pm

Kod:
<marquee style='position:absolute; width:100px; height:700px; top:0px; left:0px; z-index:1;' direction='right' behavior='alternate' scrolldelay='0' scrollamount='15'><table border='0' cellspacing='0' cellpadding='0' style='width:5px !important; height:700px !important; background-color:#FF0000 !important;'><tr><td width='1' height='700' border='0' cellspacing='0' cellpadding='0'></td></tr></table></marquee><marquee style='position:absolute; width:100px; height:700px; top:0px; left:0px; z-index:1;' direction='right' behavior='alternate' scrolldelay='0' scrollamount='17'><table border='0' cellspacing='0' cellpadding='0' style='width:5px !important; height:700px !important; background-color:#0000FF !important;'><tr><td width='1' height='700' border='0' cellspacing='0' cellpadding='0'></td></tr></table></marquee><marquee style='position:absolute; width:100px; height:700px; top:0px; left:0px; z-index:1;' direction='right' behavior='alternate' scrolldelay='0' scrollamount='20'><table border='0' cellspacing='0' cellpadding='0' style='width:5px !important; height:700px !important; background-color:#99FF00 !important;'><tr><td width='1' height='700' border='0' cellspacing='0' cellpadding='0'></td></tr></table></marquee><marquee style='position:absolute; width:1000px; height:200px; top:0px; left:0px; z-index:1;' direction='down' behavior='alternate' scrolldelay='0' scrollamount='15'><table border='0' cellspacing='0' cellpadding='0' style='width:1000px !important; height:5px !important; padding:0px !important; background-color: #FF00FF!important;'><tr><td width='960' height='1' border='0' cellspacing='0' cellpadding='0'></td></tr></table></marquee><marquee style='position:absolute; width:1000px; height:200px; top:0px; left:0px; z-index:1;' direction='down' behavior='alternate' scrolldelay='0' scrollamount='17'><table border='0' cellspacing='0' cellpadding='0' style='width:1000px !important; height:5px !important; padding:0px !important; background-color: #FF6600!important;'><tr><td width='960' height='1' border='0' cellspacing='0' cellpadding='0'></td></tr></table></marquee><marquee style='position:absolute; width:1000px; height:200px; top:0px; left:0px; z-index:1;' direction='down' behavior='alternate' scrolldelay='0' scrollamount='20'><table border='0' cellspacing='0' cellpadding='0' style='width:1000px !important; height:5px !important; padding:0px !important; background-color: #FFFF00!important;'><tr><td width='960' height='1' border='0' cellspacing='0' cellpadding='0'></td></tr></table></marquee>

Dans eden çizgi..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası