Forumumuza Kayıtlı Kullanıcı Olmadığınız algılandı, Forumuntüm özelliklerini kullanabilmek için buraya tıklayarak ücretsiz üyeolabilirsiniz...
Kayseri Satılık Daire, Arsa, Tarla ve fazlası

Türkçe Yardım Forumu Servisi ( www.webyardim.org )

Hoşgeldiniz!, Misafir
3241 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215
PortalAnasayfaAramaSSSHtml Deneme AlanıTopListKayıt OlGiriş yap
logo
Kullanıcı Adı:
Duyurular!Forumunuzu SekillendirinDiger Sorunlar
Domain
Resimli Çözümler
Hitskin
Blog
Photoshop
Komedi Dükkani
OyunLar DownLoaD Sohbet CaFe A.Ö.F. Destek FlatcasT Yardım

Paylaş | 

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
nullsix
Üye
Üye

Kadın
Rep Puanı : 0
Rep Puanı : 13630

MesajKonu: Kayseri Satılık Daire, Arsa, Tarla ve fazlası   Ptsi Ocak 18, 2016 3:51 am

Site adı : www.korunemlak.com.tr

Site başlığı : Kayseri Satılık Daire, Arsa, Tarla ve fazlası

Firma adı : Korun Emlak

Sitenin kayıt edilmiş olduğu tarih : Ekim 2015

Site ile alakalı Tanıtım mesajı : Kayseri'de satılık daire, arsa veya dükkan arıyorsanız tam olarak doğru adrese gelmiş bulunmaktasınız. Korun Emlak resmi internet sitesine bağlanarak, Kayseri'nin en iyi gayrimenkullerini inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Site üzerinde çok sayıda Kayseri satılık arsa ilanı kendine yer bulmuştur. Paranızın enflasyon karşısında değer yitirmesini önlemek ve kazançlı bir yatırım yapmak istiyorsanız, Kayseri'de arsa alabilirsiniz.

Kayseri'ye yerleşmeyi planlayanlar veya Kayseri'de yatırım yapmayı arzu edenler, sitenin Kayseri satılık daire bölümündeki ilanları inceleyebilir. Burada, ziyaretçileri çeşit çeşit Kayseri satılık ev ilanı beklemektedir.

Tarla ihtiyaçlarınızı yine bu site üzerinden karşılama imkanına sahip olabileceksiniz. Sitedeki Kayseri satılık tarla bölümü vasıtasıyla, birbirinden güzel tarlaları inceleyebilirsiniz.

En iyi arsalar, tarlalar, dükkanlar, daireler, villalar ve çok daha fazlası, bu adreste ziyaretçilerle paylaşılmıştır.

Daire veya iş yeri alacak nakit paranız yok ise, site üzerindeki kiralık daire ve kiralık iş yeri ilanlarına bakabilirsiniz. En uygun fiyatlarla kiralık daireler ve iş yerleri site üzerinde bulunabilecektir.

Firma İletişim Bilgileri

Adres: Serçeönü Mahallesi Birkan Sokak Yapı Apt. NO:24/C Kocasinan - KAYSERİ
Telefon: 0534 528 31 16
Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası