Forumumuza Kayıtlı Kullanıcı Olmadığınız algılandı, Forumuntüm özelliklerini kullanabilmek için buraya tıklayarak ücretsiz üyeolabilirsiniz...
Forum İstatistikleri Kodu [ Tarafımca Denendi ]

Türkçe Yardım Forumu Servisi ( www.webyardim.org )

Hoşgeldiniz!, Misafir
3236 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215
PortalAnasayfaAramaSSSHtml Deneme AlanıTopListKayıt OlGiriş yap
logo
Kullanıcı Adı:
Duyurular!Forumunuzu SekillendirinDiger Sorunlar
Domain
Resimli Çözümler
Hitskin
Blog
Photoshop
Komedi Dükkani
OyunLar DownLoaD Sohbet CaFe A.Ö.F. Destek FlatcasT Yardım

Paylaş | 

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Kadir-ro
Yönetici
Yönetici

Erkek
Zodyak : Akrep
Nereden : Bursa
İş : Pc , Yardım Forumları
Rep Puanı : 2
Rep Puanı : 4638

MesajKonu: Forum İstatistikleri Kodu [ Tarafımca Denendi ]   Salı Kas. 18, 2008 3:05 pm

Kod:
<table border="0" cellpadding="4" cellspacing="1" class="forumline" width="100%">
  <tr>
    <td colspan="2" align="center" background="http://i50.servimg.com/u/f50/12/90/53/47/thead_11.gif" class="catHead"><span class="cattitle">Genel İstatistikler</span> </td>
  </tr>
  <tr>
    <th width="50%" align="center" background="http://i50.servimg.com/u/f50/12/90/53/47/thead_11.gif" class="thCornerL"><strong></strong></th>
    <th width="50%" align="center" background="http://i50.servimg.com/u/f50/12/90/53/47/thead_11.gif" class="thCornerR"><strong></strong></th>
  </tr>
  <tr>
    <td class="row2" align="center" width="50%"><span class="gen"><a href="/stats.htm#2">Forumun genel istatistikleri</a></span></td>
    <td class="row1" align="center" width="50%"><span class="gen"><a href="/stats.htm#3">En aktif konular</a></span></td>
  </tr>
  <tr>
    <td class="row2" align="center" width="50%"><span class="gen"><a href="/stats.htm#4">En bakilan konular</a></span></td>
    <td class="row1" align="center" width="50%"><span class="gen"><a href="/stats.htm#5">En çok konu baslayanlar</a></span></td>
  </tr>
  <tr>
    <td class="row2" align="center" width="50%"><span class="gen"><a href="/stats.htm#6">Haftanin en aktif yollayicilari</a></span></td>
    <td class="row1" align="center" width="50%"><span class="gen"><a href="/stats.htm#7">Ayin en aktif yollayicilari</a></span></td>
  </tr>
  <tr>
    <td class="row2" align="center" width="50%"><span class="gen"><a href="/stats.htm#8">En iyi yollayicilar</a></span></td>
    <td class="row1" align="center" width="50%"><span class="gen"><a href="/stats.htm#9">Son 12 ayin konu sayilari</a></span></td>
  </tr>
  <tr>
    <td class="row2" align="center" width="50%"><span class="gen"><a href="/stats.htm#10">Son 12 ayin mesaj sayilari</a></span></td>
    <td class="row1" align="center" width="50%"><span class="gen"><a href="/stats.htm#11">Son 12 ayin kayit sayilari</a></span></td>
  </tr>
Kullanıcı profilini gör
FoRo08

Erkek
Zodyak : Kova
Nereden : TR den
İş : WeBMaSTeR
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Forum İstatistikleri Kodu [ Tarafımca Denendi ]   Cuma Kas. 21, 2008 12:43 pm

caps yokmu arkadasimM.
Kullanıcı profilini gör http://www.artvinim.net
Kadir-ro
Yönetici
Yönetici

Erkek

MesajKonu: Geri: Forum İstatistikleri Kodu [ Tarafımca Denendi ]   Cuma Kas. 21, 2008 2:38 pm

Caps'e Ne Gerek Var
Kullanıcı profilini gör
BlackEagle
Yönetici
Yönetici

Erkek
Zodyak : Terazi
Nereden : Belamı Arıyorsun?
Rep Puanı : 118

MesajKonu: Geri: Forum İstatistikleri Kodu [ Tarafımca Denendi ]   Cuma Kas. 21, 2008 7:00 pm

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
    Merhaba

Mesaj düzenlendi.

Sebeb: Sayfa yapısını bozduğu için silindi.

İyi Günler.
    10line Directeur.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Sağol

En son 10line Directeur tarafından C.tesi Kas. 22, 2008 8:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Sayfa yapısını bozduğu için silindi.)
Kullanıcı profilini gör http://www.forum.webyardim.org
pırto

Erkek
Zodyak : Boğa

MesajKonu: Geri: Forum İstatistikleri Kodu [ Tarafımca Denendi ]   Cuma Kas. 21, 2008 7:03 pm

nereye koyalım bunu
Kullanıcı profilini gör http://hamachiturkey.forumb.biz
FoRo08

Erkek
Zodyak : Kova
Nereden : TR den
İş : WeBMaSTeR

MesajKonu: Geri: Forum İstatistikleri Kodu [ Tarafımca Denendi ]   Cuma Kas. 21, 2008 7:12 pm

ManiacTurk demiş ki:
Caps'e Ne Gerek Var

Gerek oLmasa niye istiyiM.
Kullanıcı profilini gör http://www.artvinim.net
Kadir-ro
Yönetici
Yönetici

Erkek

MesajKonu: Geri: Forum İstatistikleri Kodu [ Tarafımca Denendi ]   Cuma Kas. 21, 2008 7:34 pm

İlk Olarak "Bjk_last" Arkadaşım Bende Biliyordum, Önizleme Koymayı Ama "HTML Deneme Alanı" Diye Bir Alan Var Orada Kodu Test Edebilirler, Lütfen Bir Daha Konularımda Önizleme Koymayınız, Hoşlanmıyorum.

Sana Gelince "FoRo08" Arkadaşım Ben Caps Gerek Görmüyorum, Caps Olarak Paylaşım Yapmıyorum, Forum Kurallarında da Böyle Bir Kural YOK.

Sana Gelince "pırto" Arkadaşım Nereye Koyalım Demişsin.

1-Yönetim Paneli << Afiş Asmak << Genel Bilgiler << Ana Sayfa Mesajına Olabilir..
2-Yönetim Paneli << Modüller << Kapı Configürasyonu << Yapı << Kişileştirilmiş Wignet Oluştur << Gerekli Alanları Doldur << HTML Kutucuğuna Kodu Yapıştır << Gönder << Gönder Dedikten Sonra İkinci Wignet Menülerinden Yazdığın Wignet Adını Bul << Sayfa Altına Ekle..
3-Modelerden Birine Eklemek İstiyorsanda Mesaj Yazabilirsin Başlık Altına ;)

Sayın "Bjk_last" Arkadaşım Lütfen Mesajını Düzelt, Yoksa Yetkililerden Yardım İstiyeceğim.

Saygılar
10Line Creative ManiacTurk
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Forum İstatistikleri Kodu [ Tarafımca Denendi ]   Bugün 1:36 pm

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası