Forumumuza Kayıtlı Kullanıcı Olmadığınız algılandı, Forumuntüm özelliklerini kullanabilmek için buraya tıklayarak ücretsiz üyeolabilirsiniz...
Rengarenk ve Farklı Yazı Stilleri Yapalım

Türkçe Yardım Forumu Servisi ( www.webyardim.org )

Hoşgeldiniz!, Misafir
3244 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215
PortalAnasayfaAramaSSSHtml Deneme AlanıTopListKayıt OlGiriş yap
logo
Kullanıcı Adı:
Duyurular!Forumunuzu SekillendirinDiger Sorunlar
Domain
Resimli Çözümler
Hitskin
Blog
Photoshop
Komedi Dükkani
OyunLar DownLoaD Sohbet CaFe A.Ö.F. Destek FlatcasT Yardım

Paylaş | 

Rengarenk ve Farklı Yazı Stilleri Yapalım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Kadir-ro
Yönetici
Yönetici

Erkek
Zodyak : Akrep
Nereden : Bursa
İş : Pc , Yardım Forumları
Rep Puanı : 2
Rep Puanı : 4638

MesajKonu: Rengarenk ve Farklı Yazı Stilleri Yapalım   Perş. Kas. 06, 2008 4:52 pm

Bu Stil Yazı Sekli

Kod:
<div style="margin:0px auto;width:450px;filter:shadow;color:orange;font-size:32pt;line-height:200%;">Bu Stil Yazı Sekli</div>

Bu Stil Yazı Sekli

Kod:
<div width="100" style="filter:shadow(color:black);float:right;font-weight:bold;font-size:25pt;font-family:georgia;color:forestgreen;padding:10px;">Bu Stil Yazı Sekli</div>

Bu Stil Yazı Sekli

Kod:
<SPAN style="font: italic 30pt times,serif;color:red;">Bu Stil Yazı Sekli</SPAN>

Bu StilYazı Sekli

Kod:
<H1><SPAN style="COLOR: green">Bu Stil</SPAN><SPAN style="COLOR: maroon">Yazı Sekli</SPAN></H1>

Bu StilYazı Sekli

Kod:
<H1><SPAN style="COLOR: deepskyblue ">Bu Stil</SPAN><SPAN style="COLOR: hotpink
">Yazı Sekli</SPAN></H1>

Bu StilYazı Sekli

Kod:
<H1><SPAN style="COLOR: greenyellow ">Bu Stil</SPAN><SPAN style="COLOR: gold
">Yazı Sekli</SPAN></H1>

BU STİL YAZI SEKLİ

Kod:
<table STYLE="filter:shadow(color=greenyellow)"><tr><td> <b> BU STİL YAZI SEKLİ</b></td></tr></table>

BuStil

Kod:
<h1><span style="color:#0039b6">B</span><span style="color:#c41200">u</span><span style="color:#f3c518">S</span><span style="color:#0039b6">t</span><span style="color:#30a72f">i</span><span style="color:#c41200">l</span><h1></h1></h1>

Bu Stil Yazı Sekli

Kod:
<H3 style="BORDER-TOP: slategray 3px solid; MARGIN-TOP: 2px; FONT-SIZE: 28pt; BACKGROUND: beige; MARGIN-BOTTOM: 5px; COLOR: black; LINE-HEIGHT: 0.8em; BORDER-BOTTOM: chocolate 1px solid; FONT-FAMILY: Georgia,Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif; TEXT-ALIGN: center">Bu Stil Yazı Sekli</H3>
Kullanıcı profilini gör
Kadir-ro
Yönetici
Yönetici

Erkek

MesajKonu: Geri: Rengarenk ve Farklı Yazı Stilleri Yapalım   Perş. Kas. 06, 2008 4:53 pm

90 + fazla
Elişi

GÖZNURU DANTELLERİM

İstersen burayada yazı yaz.Veya bu yazıları sil..

>

Kod:
<DIV style="MARGIN-TOP: 0px; WIDTH: 350px; HEIGHT: 260px"><SPAN style="MARGIN-TOP: 0px; FONT-WEIGHT: bold; FONT-SIZE: 160px; COLOR: yellowgreen; LINE-HEIGHT: 1em; LETTER-SPACING: -25px">90 </SPAN><SPAN style="FONT-WEIGHT: bold; FONT-SIZE: 100px; MARGIN-LEFT: -30px; WIDTH: 100px; COLOR: #ff6600; HEIGHT: 100px">+</SPAN> <SPAN style="FONT-WEIGHT: bold; FONT-SIZE: 40px; MARGIN-LEFT: -25px; WIDTH: 80px; COLOR: #633; FONT-STYLE: italic">fazla</SPAN>
<DIV style="MARGIN-TOP: -30px; FONT-WEIGHT: bold; FONT-SIZE: 100px; FLOAT: right; MARGIN-LEFT: 80px; WIDTH: 210px; COLOR: #6077a7; LINE-HEIGHT: 1.2em">Elişi</DIV>
<DIV style="MARGIN-TOP: -100px; FONT-WEIGHT: bold; FONT-SIZE: 18px; FLOAT: left; MARGIN-LEFT: 10px; WIDTH: 100px; COLOR: #369">GÖZNURU DANTELLERİM</DIV>
<DIV style="MARGIN-TOP: -30px; FONT-WEIGHT: normal; FLOAT: right; MARGIN-LEFT: 80px; WIDTH: 210px; COLOR: black">
<P style="MARGIN-TOP: 20px">İstersen burayada yazı yaz.Veya bu yazıları sil.. </P></DIV></DIV>
<DIV style="CLEAR: both"><BR></DIV>>

Bu Stil Yazı Sekli
buda altına yazı!

Kod:
<font style="font-weight: bold; font-size: 40pt; color: black; line-height: 40px; font-family: arial; text-transform: none;"> Bu Stil Yazı Sekli</font><br><font style="font-size: 20pt; color: skyblue; line-height: 0px; font-family: arial; text-transform: lowercase;"><b>buda altına yazı!</b></font><p><a href="http://www.enigma1xx.piczo.com"> </a></p>

Y

A

Z

I

N

I

Z

BURAYA

İsterseniz burayada yazı yazabilrsiniz.Uzunluk onemli degil.yazın yazabildiginiz kadar Smile)

Kod:
<DIV style="width:90%;color:blue;margin:0px auto;">
<div style="font-size:28px;font-weight:bold;text-align:center;font-family:Tahoma,monospace,arial,system;line-height: 95%;">
<br>Y
<br>A
<br>Z
<br>I
<br>N
<br>I
<br>Z
<br><big style="line-height:100%;">BURAYA</big>
</div>
İsterseniz burayada yazı yazabilrsiniz.Uzunluk onemli degil.yazın yazabildiginiz kadar :))
</DIV>

Bu Stil Yazı Sekli
Buda alt yazısı!

Kod:
<font style="font-weight: bold; font-size: 40pt; color: Turquoise; line-height: 45px; font-family: arial; letter-spacing: -5pt; text-transform: none;">Bu Stil Yazı Sekli</font><br><font style="font-weight: bold; font-size: 20pt; color: darkcyan; line-height: 15px; font-family: arial; letter-spacing: -2pt; text-transform: lowercase;">Buda alt yazısı!</font><P><a href="http://www.enigma1xx.piczo.com"></a></p>
Kullanıcı profilini gör
Kadir-ro
Yönetici
Yönetici

Erkek

MesajKonu: Geri: Rengarenk ve Farklı Yazı Stilleri Yapalım   Perş. Kas. 06, 2008 4:54 pm

Önizleme Yok Şablonda Çalışıyor Very Happy

Kod:
    <script>
/*
Roller Coaster script-
By Javascript Kit
Over 200+ free scripts here!
*/
var fs=1
var direction="right"
function rollertext(whichone){
var thetext=whichone
for (i=0;i-thetext.length;i++){
document.write(thetext.charAt(i).fontsize(fs))
if (fs-7&&direction=="right")
fs++
else if (fs==7){
direction="left"
fs--
}
else if (fs==1){
direction="right"
fs++
}
else if (fs-1&&direction=="left")
fs--