Forumumuza Kayıtlı Kullanıcı Olmadığınız algılandı, Forumuntüm özelliklerini kullanabilmek için buraya tıklayarak ücretsiz üyeolabilirsiniz...
Farklı Stillerde Yazı Yazalım [ ManiacTurk Sunar ]

Türkçe Yardım Forumu Servisi ( www.webyardim.org )

Hoşgeldiniz!, Misafir
3238 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215
PortalAnasayfaAramaSSSHtml Deneme AlanıTopListKayıt OlGiriş yap
logo
Kullanıcı Adı:
Duyurular!Forumunuzu SekillendirinDiger Sorunlar
Domain
Resimli Çözümler
Hitskin
Blog
Photoshop
Komedi Dükkani
OyunLar DownLoaD Sohbet CaFe A.Ö.F. Destek FlatcasT Yardım

Paylaş | 

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Kadir-ro
Yönetici
Yönetici

Erkek
Zodyak : Akrep
Nereden : Bursa
İş : Pc , Yardım Forumları
Rep Puanı : 2
Rep Puanı : 4638

MesajKonu: Farklı Stillerde Yazı Yazalım [ ManiacTurk Sunar ]   Perş. Kas. 06, 2008 4:48 pm

...buradaki alan
sag tarafta gordugunuz yazı alanıdır
istediginizi yazabilirsiniz...

Burası sol taraftaki yazı alanınız.Konunuzla ilgili yazılarınızı yazabilirsiniz.

Kod:
<div style="width:400px;">
<div style="float: right; width: 150px; height: 5em; margin-top: 10px; margin-bottom: 10px; margin-left: 10px; font-family: Arial,Helvetica,Georgia; font-size: 22px; line-height: 18px; color: black; text-align: right;">
<span style="color: silver;">...buradaki alan </span>
 sag tarafta gordugunuz  <b>yazı alanıdır</b>
  istediginizi <span style="color: grey;">yazabilirsiniz...</span>
</div>

<!--  div instead of paragraph for spacing -->
 <div style="text-align: justify;">Burası sol taraftaki yazı alanınız.Konunuzla ilgili yazılarınızı yazabilirsiniz. </div>

</div>

...buradaki alan sag tarafta gordugunuz yazı alanıdır istediginiziyazabilirsiniz...

Burası sol taraftaki yazı alanınız.Konunuzla ilgili yazılarınızı yazabilirsiniz.

Kod:
<div style="float:right;width:150px;margin-top:10px;margin-bottom:15px;margin-left:10px;padding-bottom:10px;font-family:Arial, Helvetica, Georgia;font-size: 28px;line-height:24px; color:#FF6600; text-align: right;"><span style="color:gold;">...buradaki alan </span> sag tarafta gordugunuz  <b>yazı alanıdır</b> istediginizi<span style="color:orange">yazabilirsiniz...</span>
</div>
<p>Burası sol taraftaki yazı alanınız.Konunuzla ilgili yazılarınızı yazabilirsiniz.
</p>

<div style="clear:both;"><br></div>

Sol Baslık

...bu alan sag taraf yazı alanıdır yazılarımın yerineyazınız.........

GORDUGUNUZ GIBI buraya sol alana yazmak istedigim yazıları yazıyorum.Konu actınız gerekli acıklamayaı buraya yapın.Genel ozelliklerinide sag tarafa büyük puntolarla yazın.

Kod:
<div style="width:500px;margin:0px auto;text-align:left;border:1px solid orange;padding:10px;">
<h4>Sol Baslık</h4>
<div style="float:right;width:150px;margin-top:10px;margin-bottom:10px;margin-left:10px;padding-bottom:10px;font-family:Arial, Helvetica, Georgia;font-size: 28px;line-height:24px; color:#FF6600; text-align: right;"><span style="color:gold;">...bu alan </span> sag taraf yazı alanıdır  <b>yazılarımın</b> yerine<span style="color:orange">yazınız...</span>......
</div>
GORDUGUNUZ GIBI buraya sol alana yazmak istedigim yazıları yazıyorum.Konu actınız gerekli acıklamayaı buraya yapın.Genel ozelliklerinide sag tarafa büyük puntolarla yazın.
<div style="clear:both;"><br></div>
</div>

Burası Sol Taraf Kucuk Baslık

...bu alan ise
sag taraf yazı alanı
one cıkan baslıkları buraya
yazmak istermisinyazılarımı degistir...

Buraya yazdıgın konu ile ilgili acıklamaları yapabilirsin.Uzunluk onemli degil.Lutfen kod uzun diye gozunuz korkmasın.Yapmanız gereken sadece benim yazılarımın yerine kendi yazılarınızı yazmak.

Basit yazılardan kurtulun

Kopyala yapıstır ve icindeki yazıları kendi yazıların ile degistir.Sonucta bir konu actıgınızda yazı yazmıyormusunuz.Evet.Yazarken bu alanlara yazın!

Kod:
<div><div style="width:80%;background:darksalmon;padding:10px;border:2px solid brown;">
<h4>Burası Sol Taraf Kucuk Baslık</h4>
<div style="color:brown;width:150px;background:white;float:right;filter:alpha(opacity=20);-moz-opacity:.2;opacity:.2;margin:10px;font-family:Verdana, Arial, Helvetica;font-size: 28px;line-height:26px;text-align:right;">
        ...bu alan ise
<small>  sag taraf yazı alanı </small>
<strong> one cıkan baslıkları <small>buraya</small></strong>
        yazmak istermisin<strong>yazılarımı degistir...</strong>
<br>
 </div>

<p>Buraya yazdıgın konu ile ilgili acıklamaları yapabilirsin.Uzunluk onemli degil.Lutfen kod uzun diye gozunuz korkmasın.Yapmanız gereken sadece benim yazılarımın yerine kendi yazılarınızı yazmak.
<p>

<b>Basit yazılardan kurtulun</b><br>
Kopyala yapıstır ve icindeki yazıları kendi yazıların ile degistir.Sonucta bir konu actıgınızda yazı yazmıyormusunuz.Evet.Yazarken bu alanlara yazın! 
</p>
</div>
<div style="clear:both;"></div>
</div>

Baslık Buraya
Yazılarınızı bu alana yazınız!Yazılarınızı bu alana yazınız!Yazılarınızı bu alana yazınız!Yazılarınızı bu alana yazınız!!

BASLIK BURAYA
Yazılarınızı bu alana yazınız!Yazılarınızı bu alana yazınız!

BASLIK BURAYA
Yazılarınızı bu alana yazınız.Yazılarınızı bu alana yazınız..Yazılarınızı bu alana yazınız..Yazılarınızı bu alana yazınız.Yazınızın uzunlugu onemlı degil.uzun yazılarıda yazabilirsiniz!!

Kod:
<table cellpadding="3"><tr><td><font face="Verdana" color="#000000" size="2"><font face="Comic Sans MS" color="#FF0000" size="3"><strong>Baslık Buraya</strong></font><br>Yazılarınızı bu alana yazınız!Yazılarınızı bu alana yazınız!Yazılarınızı bu alana yazınız!Yazılarınızı bu alana yazınız!!<br><hr><font face="Comic Sans MS" color="#FF0000" size="3"><strong>BASLIK BURAYA</strong></font><br>Yazılarınızı bu alana yazınız!Yazılarınızı bu alana yazınız!<br><hr><font face="Comic Sans MS" color="#FF0000" size="3"><strong>BASLIK BURAYA</strong></font><br>Yazılarınızı bu alana yazınız.Yazılarınızı bu alana yazınız..Yazılarınızı bu alana yazınız..Yazılarınızı bu alana yazınız.Yazınızın uzunlugu onemlı degil.uzun yazılarıda yazabilirsiniz!!</font><br><hr></td></tr></table>
Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası